Türkiye'nin Her Yerinden 0530 040 90 90

NEDEN GÖKSEL TANTUNİ

Göksel Tantuni'nin bayilik fırsatları,
size karlı bir işletmeye sahip olma imkanı veriyor!
 

Mersin denilince akla tantuni, tantuni denilince akla Göksel Tantuni gelir!

Bu sonuca erişmiş olmanın gururuyla çalışmaya devam eden Göksel Tantuni, her geçen yıl çıtasını yükselterek yeni hedefler belirler ve onlara en kısa sürede ulaşmak için işe koyulur. Bu hedefler arasında büyümeye ve tüm ülkeye yayılmaya fazlasıyla önem verir. Bu sebeple profesyonel bir danışmanlık firmasından destek alarak yeni şubeler konumlandırır. Bu şubelerin hazırlanıp açılmasına, faaliyete geçip yükselmesine kadar her süreçte onların yanında olur, destek verir. Kendisi büyürken şubelerini de kalkındırmış olur. Göksel Tantuni şubesine sahip olmak, Göksel Tantuni ailesine katılmak demektir.

Tantuni birçok kişi tarafından sevilen ve önemli derecede müşteri talebi gören bir üründür. Bu lezzetli ürün, köklü bir geçmişe sahip olan, güvenilir ve tanınmış bir marka ile bir araya gelince ortaya karlı bir fırsat çıkar. Neden bu fırsatı değerlendirmiyorsunuz?

Franchising

Müşterimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde 1977 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar aşağıdadır.