Kurumsal HAKKIMIZDA

Kurumsal HAKKIMIZDA

OĞUZ GRUP SAN. TİC. LTD. ŞTİ bünyesinde bulunan Göksel Tantuni, Tantuni deyince akla gelen Mersin’de 1977 yılında kurulmuştur.

Yarım asırlık köklü bir geçmişe sahip olan Göksel Tantuni, Mersin’deki 12 şubesinden Ülke'nin bir çok yerine şube açarak eşsiz tantuni lezzetini yaymaya başlamıştır.

Türkiye'nin çeşitli noktalarına gerçek tantuni tadını ulaştırma hedefiyle çıktığı yolda şuan 22 şubeye ulaşarak binlerce insanın favorisi olmayı başarmıştır.

Damakları aşan tantuni lezzetini ve tantunideki ustalığını sergilemek için yerelden dünyaya gidecek bir tadın yol haritasını çizmiştir.

Bu doğrultuda İstanbul, Diyarbakır, İzmir Gaziantep İzmir ve Ankara’da da açacağı şubeler ile müşterilerine hizmet verme kararı alarak tantunide Türkiye’ye yayılan örnek tat olma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

Türkiye’nin Tantunicisi olmaktan vazgeçmeyerek işini doğru, hijyenik ve enfes tatlarla bir araya getirip kendi kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir.

Müşterimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde 1977 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyor, yıl sonuna kadar ise şube sayısını 30’a yükseltmeyi hedefliyoruz.